Dzisiaj jest środa, 05 sierpnia 2020 r

 

Imieniny obchodzi: Oswald, Emil, Maria  

 
 

 

 

IPZ - Wydawnictwo

 

 
   

ETOH - Wydawnictwa

 
 
   

AA - Literatura

 

 
   

AL-ANON - Literatura

 

 
   

ŚWIAT PROBLEMÓW

 

 
   

TERAPIA

 

 

   Wypowiedzi
                            Listy
                                        Wywiady
                                                            Wydawnictwa

 
 
Relacja z wielkopolskiego spływu kajakowego

W dniu 13 maja 2012r uczestniczyłem w Wojewódzkim Spływie Kajakowym zorganizowanym przez Wrzesińskie Stowarzyszenie Abstynentów ,,Jantar'' we Wrześni.
Rozpoczęcia spływu w miejscowości Lądek i powitania uczestników dokonał kol. Ryszard Szcześniak Prezes Klubu ,,Jantar '' i zarazem główny organizator Spływu.

Około 80 uczestników , po odprawie, wyruszyło 19-to kilometrowym szlakiem wodnym z biegiem Warty, podziwiając przyrodę i piękne okolice.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwały załogi... [czytaj więcej]Wywiad A. Netkowskiego - Prezesa Związku Pomorskiego

Przedstawiamy Państwu wywiad, jaki udzielił kol. Andrzej Netkowski z okazji obchodów na pomorzu Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości.
O alkoholikach i osobach współuzależnionych, o tym gdzie szukać pomocy, kiedy alkohol przejmuje nad nami kontrolę - rozmawiamy z Andrzejem Netkowskim, prezesem Tczewskiego Klubu Abstynenta "Sambor". To kolejny program - "Gość Telewizji Tczew". Więcej materiałów można obejrzeć w sieci kablowej Vectra na kanale K32 na... [czytaj więcej]Ruch Abstynencki w Polsce

tekst oryginalny ...
Pierwsze wzmianki o powstaniu Klubu abstynenta pochodzą z 1940 roku. Rozwój działalności klubowej oraz tworzenie środowisk abstynenckich przypada na okres powojenny, są to lata pięćdziesiąte oraz najbardziej dynamiczny na przełomie lat 90-tych. Dużym walorem jest ich towarzysko – rodzinny charakter. Różne formy spędzania czasu wolnego, wspólne świętowanie uroczystości i wyjazdy z udziałem całych rodzin sprawiają, że trzeźwienie... [czytaj więcej]Wystawa prac malarskich

Witam.
Postanowiłem pochwalić się trochę i poinformować, że moja działalność na polu amatorskiego malarstwa doprowadziła do pierwszego publicznego zaprezentowania prac moich oraz kilku moich przyjaciół.
Zdarzenie to będzie miało miejsce 18.05.2012 r. o godz. 17 w sali wystawowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich. Mam ogromną przyjemność tą drogą zaprosić wszystkich, którzy znajdą czas do obejrzenia próbek moich obrazów.
Rozumiem, że... [czytaj więcej]Abstynencka osiemnastka

Ponad 150 osób wzięło udział w obchodach 18 rocznicy działalności rudzkiego stowarzyszenia abstynentów „Zdrowe życie”. Podziękowania oraz gratulacje na ręce prezesa Antoniego Urbanka składali między innymi: zastępca prezydent miasta Anna Krzysteczko oraz przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Małgorzata Hoszek. Życzenia dla rudzkiego stowarzyszenia przesłała Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich. Do bielszowickiego Domu Kultury przyjechało 18 przedstawicieli organizacji abstynenckich... [czytaj więcej]
<< 2 z 2 >>

     

odwiedzin:7653 dzisiaj:224 on-line:4
Copyright © 2009-2020 by Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich
Creative Stanley & Włodek