Dzisiaj jest środa, 05 sierpnia 2020 r

 

Imieniny obchodzi: Oswald, Emil, Maria  

 
 

 

 

IPZ - Wydawnictwo

 

 
   

ETOH - Wydawnictwa

 
 
   

AA - Literatura

 

 
   

AL-ANON - Literatura

 

 
   

ŚWIAT PROBLEMÓW

 

 
   

TERAPIA

 

 

   Wypowiedzi
                            Listy
                                        Wywiady
                                                            Wydawnictwa

 
 
RAJSKI Dzień Dziecka 2012

tekst oryginalny ...
W niedzielę 03 czerwca 2012 roku Świętokrzyski Klub Abstynentów „RAJ” zaprosił wszystkie dzieci małe i duże z terenu miasta Kielce do parku miejskiego na świętowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, który przypada na dzień 1 czerwca.
Pogoda nam dopisała, świeciło słońce, aż chciało się wyjść z domu i przyjść do parku...

Dla wszystkich przybyłych przygotowano gry i zabawy z nagrodami m.in. rzut piłką do kosza w alkogoglach (okularach imitujących zachowanie człowieka pod wpływem alkoholu), konkurs tańca, przeciąganie liny, konkurs rysunkowy z przewodnikiem. Oprócz zabaw i gier dzieciaki miały możliwość poskakać sobie na trampolinie lub pozjeżdżać z dmuchanego zamku, obejrzeć wóz strażacki, radiowóz policyjny (które cieszyły się dość dużą popularnością), posłuchać kilku piosenek w wykonaniu 15 – letniej Loreny, która śpiewała , grała na skrzypcach, oraz udzieliła pokazu tańca razem z dwiema koleżankami, jak również dla wszystkich uczestników odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany na tą okoliczność przez Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kielcach.

Wszyscy głodni i spragnieni mieli możliwość skosztować za przysłowiowy „dar serca” bigos, kiełbaskę, bądź kaszankę z grilla, wypić kawę, herbatę lub najzwyklejszej wody, a każde dziecko częstowano wspaniałą watą cukrową do której przez cały dzień ustawiał się duży ogonek chętnych.

Sponsorami naszego festynu byli: Miejska Kuchnia Cateringowa w Kielcach, Cukiernia Angelina, Piekarnia „POD TELEGRAFEM”, Pekmar, Zakład masarski Grzegorza Jedlińskiego, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki i Marszałkowski, Urząd Miasta Kielce, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

Jakub Grzegorzewski

Obejrzyj fotoreportaż ...


[wróć do aktualno¶ci]

     

odwiedzin:7666 dzisiaj:237 on-line:3
Copyright © 2009-2020 by Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich
Creative Stanley & Włodek